OM kód: 203030/017 | 4200 Hajdúszoboszló, József Attila utca 25/C

Hírek

2024. ápr. 18.

admin

Bocskai-nap (2024)

2024.április 18-án került megrendezésre iskolánkban a nagy hagyományokra visszatekintő Bocskai-nap, amely egy osztályok közötti játékos versenysorozat.

A rendezvény nyitányaként Egri László igazgatóhelyettes úr koszorút helyezett el Bocskai István iskolai emlékművénél.

A végrehajtandó feladatok között TOTÓ, társasjáték, keresztrejtvény, activity, elsősegélynyújtás, célba dobás, csocsó- és asztalitenisz verseny, iskolai logótervezés és múzeumlátogatás szerepeltek.

A Bocskai-nap végül eredményhirdetéssel zárult, ahol a legtöbb pontot gyűjtő osztályok  jutalmakat vehettek át.

A Bocskai-nap végeredménye összesített pontszám alapján:

1.helyezett: SZÉ 12/2/N osztály

2.helyezett: 11.C osztály

3.helyezett: 9.D osztály

A dobogós osztályok tortanyereményekben részesültek. Az oklevéljutalmakat Marton Judit Krisztina tanárnő, a tortanyereményeket pedig Egri László igazgatóhelyettes úr adta át. Végül a házi futballbajnokság eredményhirdetése zárta a napot. A házi bajnokság győztese immár második alkalommal az SZÉ 12/2/N osztály lett.

Köszönjük a szervezőmunkát Gurbán Klára és Marton Judit Krisztina tanárnőknek!

Köszönjük a torták felajánlását a Hungarospa Hajdúszoboszlói Zrt.-nek!